hyatt regency istanbul Atakoy aktiveler
Rezervasyonlar

Aktiviteler

Aktiviteler

Hyatt Regency İstanbul Ataköy, Marmara Denizi manzarası karşısındaki konumunun yanı sıra, şehrin önemli cazibe merkezlerine olan yakınlığı ile şehri doyasıya yaşamanızı sağlıyor. Sultanahmet ve Ayasofya Camiileri, Kapalı Çarşı, Aqua Florya, Topkapı Sarayı gibi şehrin popüler turizm destinasyonlarına da yakın olan Hyatt Regency İstanbul Ataköy’ün hemen yanında konumlanan Millet Parkı ise özellikle outdoor yürüyüşlerinden keyif alan misafirlere hitap ediyor.

ÇEVREDE NE VAR?

Avrupa ve Asya’nın buluşma noktası İstanbul, tarihi, kültürü ve renkliliğiyle dünyanın en popüler başkentleri arasında yer alıyor. Sultanahmet ve Aya Sofya Camii’lerinde tarihi dokuyu içinize çekerken, Kapalı Çarşı’da renklerle dolu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Kültür-sanat, yeme-içme, moda ve eğlenceye dair en yeni trendleri takip etmek için İstanbul’u seyahat rotanıza ekleyin.

Bakırköy Botanik Parkı: Botanik, tematik bahçeler ve piknik alanlarından oluşan Bakırköy Botanik Parkı, ekolojik yaşamı teşvik etmesinin yanı sıra çocuklara yönelik aktiviteler de sunuyor.

Florya Sahil Parkı: Deniz ve mavinin buluştuğu Florya Sahil Parkı’nda yürüyüş yapabilir, tertemiz havasını içinize çekerek keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

İstanbul Akvaryum: 2011 yılından bu yana hizmet veren İstanbul Akvaryum, dünyanın en büyük tematik akvaryumu olarak dikkat çekiyor. Dünya denizlerinde yaşayan tüm balık türlerine yer veren bu akvaryum, doğanın mucizelerine neşeli ve interaktif bir kapı açıyor.

Ataköy Marina: Türkiye’nin en prestijli marinaları arasında yer alan Ataköy Marina, hem yat sahiplerine hem de ziyaretçilere keyifli bir yaşam stili sunuyor.

Galleria Alışveriş Merkezi : Şehrin en eski alışveriş merkezlerinden biri olan Galleria Alışveriş Merkezi, bünyesinde bulunan markalarla keyifli bir alışveriş deneyimi sağlıyor. Galleria Alışveriş Merkezi’nin “En İyi Mimari Tasarım”, “En İyi Shop Mix” gibi alanlarda ödülleri buluyor.

Hyatt Corporation