hyatt regency atakoy etkinlik alanları
Rezervasyonlar

Etkinlik Alanları

Etkinlik Alanları

Ne tarzda bir etkinlik planlıyor olursanız olun, Hyatt Regency İstanbul Ataköy’ün 3.500 metrekare büyüklüğündeki esnek ve şık alanlarında dilediğiniz etkinlikleri tasarlayabilirsiniz. Otelimizde 1,200 davetlinin ağırlanabildiği balo salonumuz, büyük ve küçük toplantı alanlarımız başta olmak üzere, gündüz veya gece fark etmeksizin dilediğiniz etkinlikleri sizin adınıza düzenleriz.

Balo Salonu

1.000 metrekare genişliğindeki balo salonumuzda banket tipi düzenleme ile 850, tiyatro tipi düzenleme ile de yaklaşık 1.200 misafir ağırlayabilirsiniz. Gerektiğinde üç farklı alana bölünerek de kullanılabilen balo salonlarımızda unutulmaz davetlerde, unutulmaz anlar yaşarsınız.

Toplantı Odaları

Hyatt Regency İstanbul Ataköy’de siz sadece keyfinize bakın, geri kalan detayları ise bize bırakın. 2 adet 50 metrekare, 5 adet de 65-91 metrekarelik toplantı odalarının yer aldığı otelimizde her çeşit etkinlikler için profesyonel çözümlerle karşılaşırsınız.

Rezidans

Günün her saati hizmet verecek şekilde tasarlanmış rezidans alanlarımızda dinlenme alanları, çalışma ve toplantı alanları, mutfak ve yemek alanları bir aradadır. 175 metrekare büyüklüğünde veranda alanına sahip bu bölümde, muhteşem Marmara Denizi manzarası eşliğinde çok özel partilere, kutlamalara ya da düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapabilirsiniz.

Bahçe

Hyatt Regency İstanbul Ataköy’ün havuz manzaralı bahçesinde yapılan etkinlikler unutulmazdır. 560 metrekare alandan oluşan bu bölümde, 450 misafir kapasiteli düğünler, yemekler veya 600 misafirli kokteyl etkinlikleri düzenleyebilirsiniz.

Hyatt Corporation