vue rooftop
Rezervasyonlar

Vue Rooftop

Happy hour anlarının, en neşeli kutlamaların, eğlenceli Dj performanslarının ve gösterişli partilerin adresi Vue Rooftop, şehrin en özel mekanları arasında yer alıyor. Dünya mutfağından lezzetli tatlara eşlik eden kokteyllerin yanı sıra zengin şarap ve şampanya menüsü ile de dikkat çeken Vue Lounge & Bar, deniz manzaralı terası ile keyifli organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor.

Marmara Denizi manzarasına sahip terasının yanı sıra neşeli DJ partileri ile de eğlendiren Vue Rooftop’da akşam 17:00 ile 19:00 saatleri arasında happy hour uygulamasıyla 1 içecek alana, 2. içeceği ikram olarak keyfini çıkarıyor.


Anadolu’dan Dünyaya Uzanan Lezzetli Bir Hikaye

Vue Rooftop’ın yeni menüsü, dünyanın ünlü mutfaklarından çıkan, zaman içinde klasik hale gelmeyi başaran lezzetlerin senfonisi olarak dikkat çekiyor. İki büyük kültür başkenti olan Paris ve New York’un klasikleşmiş tatlarını yeniden yorumlayan menüsüne, Neo Local ve inovatif lezzetleri de ekleyen Vue Rooftop şeflerinin ustalığı menüye de yansıyor.


Istanbul'da Partilerin ve Organizasyonların Buluşma Noktası

Saat 22.30’dan itibaren kulübe dönüşen Vue Rooftop, özel partileri ve etkinlikleri ile 02.00’a kadar hizmet veriyor. DJ performansları ve konsept partilerin yanı sıra; doğum günü, Baby Shower, nişan ve alternatif düğün organizasyonlarında da uzman ekibiyle unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Mekanın içinde yer alan ve özel bir bölme ile daha gizli bir alanda konumlanan konsept Viski Odası ise viski meraklıları için sıra dışı bir deneyim sunarken, mini toplantılar ve buluşmalar için farklı bir alternatif olarak öne çıkıyor.


Menü

Çalışma saatleri

Her gün: 17:00 – 02:00


Happy Hour: 17:00- 19:00


Hyatt Corporation