Rezervasyonlar

Levana Vücut Bakımı

Bitkisel Çamur Vücudu rahatlatmak, beslemek, sıkılaştırmak ve güçlendirmek için ideal tedavidir. Bu tecrübe; antioksidan, organik mineraller ve besleyici öğeler içeren özel koşullarda çürütülmüş bitki macunu uygulanmasıyla başlar. Rahatlatıcı baş masajından sonra sıkılaştırıcı ve güçlendirici kar çiçeği losyonu uygulanır ve vücut hatlarını şekillendiren aromatik lüks masajla son dokunuş yapılır.

Termal Mineral Vücudun ihtiyaç duyduğu mineralleri ve besleyici maddeleri sağlayarak cildi yeniler, canlandırır ve yüksek düzeyde nemlendirme sağlar. Vücut bakımı ve peeling bakımı ile dolaşımın iyileşmesi sağlanır. Uygulanan multivitaminli losyon ve aromatik yağlar cilt kuruluğunu yok eder ve duyuları harekete geçirerek pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Levana İncelme Türk kahvesinin selülit giderici doğal bileşenleri ve özel bir detoks yağı ile harmanlanması toksin atma sürecini hızlandırarak kendinizi daha hafif ve formda hissetmenizi sağlayacaktır.Kalça, basen ve karın çevresindeki yağ depolarını eritmeye yönelik zayıflama teknikleri uygulanmaktadır.

Lavanta Rüyası Zihin ve bedeni uyandıran, ayak banyosu ile başlayan Levana’ya özel bu deneyim lavantalı vücut peelingi, deniz tuzuyla mineral temizliği, sıcak su yastığı ve aromatik yağ masajı ile devam eder. Doğu ile Batı sentezinin gerçek tanımı olan bu terapi jet-lag, kuru cilt ve stresle başa çıkabilmek için mükemmeldir.


Hyatt Corporation