Rezervasyonlar

Levana Spa Masaj

Aromaterapi Huzur Özellikle lenf sistemini harekete geçirerek vücuttan toksinleri uzaklaştırmayı hedefleyen Aromaterapi Masajı, Uzakdoğulu terapistlerin orta şiddetteki darbeleri, etkili dokunuşları ve dairesel hareketleri ile gerginliğinizi alır, kan dolaşımınızı düzenler. Bırakın hoş kokulu esansiyel yağların hipnotize edici aromalarıyla huzur sizi sarsın.

Levana Mineral Magnezyum; sağlıklı enerji seviyelerini, uyku döngüsünü, kas fonksiyonlarını ve genel olarak sağlığı destekleyen, hayati önem taşıyan bir mineraldir. Magnezyum ve özlerden zengin, güneşte kurumuş mineraller ile eser elementlerin bulunduğu bir yaşam iksirinin kullanıldığı noktasal sert darbelerle yapılan güçlü bir masaj, vücudu toksinlerden arındırır, cildinizin canlı görünmesini ve nem dengesini sağlar.

Derin Kas Masajı Kas dokusunda yaşanan gerginliği çözmek için, yoğun manipülasyonlar ve derin masaj teknikleri ile sıkışmış kaslar gevşer ve günlük yaşamın stresi hafifler. Sert masaj sevenler için idealdir.

Çakra Volkanik Sıcak Taş Kaslarda ve vücut dokularında derin rahatlama yaratan sıcak taş masajı, kan dolaşımını hızlandırarak vücutta bloke olmuş çakra noktalarını açar. Isının derinlere nüfuz etmesi ile fiziksel ve ruhsal dengeye kavuşmayı sağlayan keyifli bir deneyimdir.

Levana Keyfi Uzman terapistler, derin doku, kas gevşetme, shiatsu ve bali gibi çeşitli tekniklerle kişiselleştirilmiş, bedende enerji akışını esas alarak uygulayacakları size özel masaj ile eşsiz bir tedavi deneyimi yaşatacaklar.

Hyatt Corporation